Booking  booking@lofotr.no + 47 76 08 49 00
Sentralbord vikingmuseet@lofotr.no + 47 76 15 40 00
     

 

For øvrige henvendelser: 

Husk + 47 foran nummer:

Avdelingsdirektør

Marion Fjelde Larsen

404 37 932

marion.fjelde.larsen@lofotr.no 

Dgl leder/økonomisjef

Ole Martin Hammer

901 18 708

ole.martin.hammer@museumnord.no

Markedssjef

Hege Anita Eilertsen

959 23 086

hege.anita.eilertsen@museumnord.no

Booking/arrangement

Kjersti C. Skaufeldt

952 47 111

kjersti.skaufeldt@lofotr.no

Museumsbutikk

Margaret Stensen 

994 58 149

margaret.stensen@lofotr.no

Konservator

Vegard Kaasen Engen

909 36 313

vegard.kaasen.engen@lofotr.no

Driftsleder bygg

Tom Larsen

902 04 321

tom.larsen@lofotr.no

Driftleder gård, skip

Terje Bøe

900 75 664

terje.boe@lofotr.no

Økonomi, regnskap

Leikny Skjerpan

414 18 685

leikny.skjerpan@museumnord.no

Økonomi, regnskap

Peder Simonsen

918 59 042

peder.simonsen@museumnord.no 

 

Lofotr Vikingmuseum er en del av Museum Nord. Museum Nord omfatter de fleste museer i Ofoten, Vesterålen, Lofoten. Her finner du oversikt over øvrige ansatte samt styret i Museum Nord.